18 Mart 2018 Davraz 2637 mt Faaliyet Raporu

Faaliyet Adı : DAKADOSK GELENEKSEL DAVRAS DAĞI 2637 M.KIŞ ZİRVE ÇANAKKALE ZAFERİ 103.YILDÖNÜMÜ ANMA TIRMANIŞI
Tarih : 18 Mart 2018 Pazar

Dakadosk tarafından düzenlenmiş olan faaliyete Kulübümüz (YADOS) tarafından 11 sporcu arkadaşımız ve 2 misafirimiz(İstanbul) dan katılmışlardır.

Sabah 6.30 da Isparta’da olan ekibimiz kahvaltı ve son hazırlıkların ardından Dakadosk kulübü ile buluşarak Davraz’a hareket etmiştir.Hava muhalefeti nedeniyle faaliyet planlanan noktadan aşağıda ve hava hatları kullanılmadan 1900 mt civarlarında başlamış ve klasik rota takip edilerek önce Buble istasyon, ardından Oğlak geçidinden aşılarak Davraz Zirve 2637mt ye ulaşılmıştır.

DAKADOSK (Isparta) Kulübü organizasyonu ve rehberliğinde, Isparta İl temsilciliğimi koordinatörlüğü ile ;Uşak Karun Dağcılık,Yalova YADOS,İstanbul Zirve Dağcılık,İstanbul Gençlik Spor Kulübü ,Istudak,Eskişehir,KALE DAĞCILIK, Antalya İllerinden katılanlarla toplam 36 sporcu etkinliğe dahil olmuştur.

75km hızla esen Lodos ve sisli havaya rağmen zirve yapan arkadaşlarımızı tebrik ederiz. Ekibimiz gece saat 02.00 de Yalova’ya dönüş yapmıştır.Faaliyete katılan ve bu zorlu şartlarda bizleri temsil eden, Şehitlerimizin anısına bu anlamlı etkinlikte bizlerle olan, bu duygu ile zirvede bayrağımızı dalgalandıran sporcularımız şöyledir :

Esra Uluç Karahan , Kağan Karahan , Göksu Günay, Kamil Atilla, Yusuf İşsever, Türker Özbek, Oya Peker, Murat Torlak, İbrahim Kocaman, Raif Kaş, Sinem Kaş, Ümit Göçmen, Gülsevim Bilgin(İstanbul), Birsen Demir (Antalya)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir